Opis szczegółowy
Jogurt łagodny smak, to wysokiej jakości produkt dietetyczny, o małej zawartości tłuszczu ( tylko 1,5%). Jest źródłem wapnia oraz zawiera żywe kultury bakterii Bifidobacterium i L. acidophilus.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
| Smak | |
| Składniki | mleko*, mleko zagęszczone odtłuszczone*, żywe kultury bakterii jogurtowych. *Wyprodukowano bez stosowania GMO. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bakoma Sp. z o.o. Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 273 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 175 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 22 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |