Jogobella Slim Fit mix 150g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 321193-N_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jogobella Slim Fit to nowa odsłona pysznie owocowego jogurtu stworzona z myślą o osobach, które w swojej diecie stawiają na niskokaloryczne i niskotłuszczowe produkty. W tej wersji jogurtu cukier został zastąpiony stewią i maltitolem, które mają nie tylko niski indeks glikemiczny, ale to również dzięki nim produkt jest niskokaloryczny. Jogobella Slim Fit zapewnia beztroską przyjemność owocowego smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy, Wiśniowy, Jabłkowy, Brzoskwiniowy, Marakuja |
| Składniki | Jogurt brzoskwiniowy z marakują: jogurt, brzoskwinie (8%), substancje słodzące: maltitole, glukozydy stewiolowe ze stewii, sok z marakui z koncentratu (2%, sok brzoskwiniowy z koncentratu (0,4%, aromaty. zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 206 kj/ 49 kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g; węglowodany: 9,1 g, w tym cukry: 4,1 g; białko: 4,2 g; sól: 0,15 g. jogurt z jabłkiem i rodzynkami: jogurt, jabłka (9%), substancje słodzące: maltitole, glikozydy stewiowe ze stewii, rodzynki (1,2%), cynamon, syrop karmelowy, aromaty. zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii, wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 217 kj/ 51 kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g; węglowodany: 9,8 g, w tym cukry: 4,7 g; białko: 4,2 g; sól: 0,13 g. jogurt truskawkowy: jogurt, truskawki (8%), substancje słodzące: maltitole, glikozydy stewiolowe ze stewii, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty. zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii, wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 201 kj/ 47kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g; węglowodany: 8,7 g, w tym cukry: 3,7 g; białko: 4,2 g; sól: 0,19 g. jogurt wiśniowy: jogurt, wiśnie (9%), substancje słodzące: maltitole, glikozydy stewiolowe ze stewii, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromaty. zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii, wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 209 kj/ 49 kcal; tłuszcz: 0,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g; węglowodany: 9,2 g, w tym cukry: 4,2 g; białko: 4,2 g; sól: 0,15 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Zmniejszona wartość energetyczna | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 206 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: