'Jameson Triple Triple 0,7l 40% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 346842_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nieszczęścia być może chodzą parami, jednak dobre rzeczy trójkami – taki przynajmniej pogląd głoszą pracownicy Midleton Distillery, producenta whiskey Jameson.
Prezentowana tu wersja Triple Triple potwierdza go w 200%. Pierwsza z dwóch „trójek” odnosi się oczywiście do trzykrotnie wydestylowanych komponentów single grain i single pot still z których zestawiany jest Jameson, druga zaś do trzech typów beczek użytych w procesie maturacji. Oprócz beczek po bourbonie i po sherry wykorzystano tu również beczki sezonowane malagą. Jameson to od lat niedościgniony lider sektora irlandzkiej whisky z roczną sprzedażą 8 mln skrzynek (2019).
Aromat: owocowy, morele, ananasy, śliwki, mango, wanilia, brązowy cukier, cynamon, goździki i szczypta imbiru.
Smak: miękki, nektarynki, pomarańcze, rodzynki, świąteczny piernik, karmel, wanilia, gorzka czekolada, goździki, czarny pieprz i ślad lukrecji.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
|---|---|
| Pojemność | 700 ml |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 221 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 915 kJ |
| Wielkość porcji | 700 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: