Jacobsens Bakery Duńskie ciastka w puszce REINDEER 200g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 545245
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
mieszanka duńskich ciasteczek w puszce
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Składniki | Mąka pszenna, oleje roślinne utwardzone (olej palmowy, olej rzepakowy), cukier, aromat, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan amonu), naturalny aromat waniliowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 537 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2245 kJ |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: