Jacobs Barista Crema kawa ziarnista 1 kg X4
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 600591_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
To łagodna mieszanka wolno palonych ziaren kawy, dająca napar o aksamitnym, wyważonym smaku i subtelnych, czekoladowych nutach. Doskonała do przygotowania klasycznej kawy czarnej lub kaw mlecznych, jak caffé latte czy café au lait.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 8 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 125 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: