'Jack Daniel's Tennessee Fire likier na bazie whiskey 700 ML 35% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 710691_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jack Daniel’s® Tennessee Fire łączy w sobie wyjątkowy, charakterystyczny smak legendarnej Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey z nutą cynamonu, dając w efekcie łagodną, wyśmienitą kompozycję.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Cynamonowy |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Jack Daniel’s® Tennessee Fire łączy w sobie wyjątkowy, charakterystyczny smak legendarnej Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey z nutą cynamonu, dając w efekcie łagodną, wyśmienitą kompozycję. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: