'Jack Daniel's Bonded Rye Tennessee Whiskey 50% 700 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 869395_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żytnia whiskey Jack Daniel's Bonded Rye to whiskey opatrzona określeniem Bottled-in-Bond, której dominującym składnikiem jest zacier z ziaren żyta (70%), a także kukurydzy (18%) i jęczmienia (12%). Jej smak otwierają nuty suszonych owoców i długotrwałe nuty toffi, nadające odważny, złożony i zrównoważony smak z żytnim pikantnym finiszem.
Parametry produktu
| Typ | Bonded |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczne |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 50 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brown-forman polska sp. z o.o. ulica i numer: postępu 21d kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1144 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1144 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: