'JIM BEAM WHITE 40% 500 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 300459_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
W każdej jego kropli zamknięta została tradycja receptury stworzonej przez rodzinę Beam. To klasyczna mieszanka, na bazie kukurydzy i żyta, która nadaje temu
bourbonowi niepowtarzalnego charakteru. Za jego unikatową jakość odpowiadają beczki z białego dębu amerykańskiego, w których Jim Beam White leżakuje aż przez 4 lata!
Parametry produktu
| Typ | Bourbon |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 500 ml |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.o Ulica i numer: Spółdzielcza 6 Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: