Opis szczegółowy
HOCHLAND Z ZIOŁAMI. SER KREMOWY TOPIONY W BLOCZKU.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | Z dodatkami |
| Składniki | Odtworzone mleko odtłuszczone, ser (30 %), masło, odtłuszczone mleko w proszku, sole emulgujące: e450, e452, białka mleka, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, węglany sodu, zioła (0,4 %), sól, cebula suszona, aromat, czosnek suszony. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 840 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 72 godzin. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 728 kJ |
| Wielkość porcji | 90 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 318 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 40 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E450 Difosforany, E452 Polifosforany |
| Zawiera aromaty | Tak |