HiPP Wafelki kukurydziane mango BIO, 23 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 706143
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafelki kukurydziane HiPP BIO są naturalnie łagodne i mają delikatnie owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 8 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Mango |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Mąka kukurydziana* 51%, mąka ryżowa* 26%, zagęszczony sok jabłkowy* 12%, pełnoziarnista mąka jaglana* 8%, przecier z mango* 2,1%, witamina b1. *z rolnictwa ekologicznego może zawierać mleko, gorczycę, sezam i soję. produkt bezglutenowy. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 216 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 23 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1665 kJ |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość błonnika | 2,5 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 85,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 0,90 mg/100g |
|---|---|
| Tiamina (%RWS) | 180 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: