HiPP SPORT Gruszki-Banany-Winogrona z owsem BIO, po 1. roku, 120 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 686043
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
SPORT Gruszki-Banany-Winogrona z owsem
Mus owocowy z pełnoziarnistym owsem BIO po 1. roku
Dla małych i dużych miłośników sportu:
Czasami Lew Leon potrzebuje niewielkiej przekąski między posiłkami, by z nową energią odkrywać świat. Mus jest idealny na deser lub między głównymi posiłkami. Podawaj łyżeczką w celu kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych. Podawaj 1 do 2 tubek w ciągu dnia. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne, Banany, Gruszki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 65% (gruszki* 35%, banany* 30%), sok z białych winogron* 22%, sok gruszkowy* z soku zagęszczonego, pełnoziarnista mąka owsiana* 3,0%, sok cytrynowy* z soku zagęszczonego, przeciwutleniacz: kwas l-askorbinowy. *z rolnictwa ekologicznego |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Mus owocowy z pełnoziarnistym owsem bio po 1. roku |
| Pojemność | 120 g |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalecamy podawanie musu łyżeczką. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 323 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość błonnika | 1,8 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 12,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Sód | 20 mg/100g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: