HiPP SMOOTHIE Jabłka-Banany-Truskawki-Porzeczki BIO, po 1. roku, 120 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 583000
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
SMOOTHIE Jabłka-Banany-Truskawki-Porzeczki BIO
Mus z owoców i soków po 1. roku
Dla małych i dużych miłośników Smoothie:
Idealny na deser lub między głównymi posiłkami w połączeniu ze zbożową przekąską. Podawaj 1 do 2 tubek w ciągu dnia.
Owoce i warzywa proponuj dziecku również
w kawałkach.
- bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Porzeczki czarne, truskawki, Banany, Jabłka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 80% (jabłka* 45%, banany* 22%, truskawki* 10%, czarne porzeczki* 3,0%), sok jabłkowy* z soku zagęszczonego, sok z czerwonych winogron*, . *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 216 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 120 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Mus z owoców i soków bio po 1. roku |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Idealny na deser lub między głównymi posiłkami w połączeniu ze zbożową przekąską. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalecamy podawanie musu łyżeczką. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 256 kJ |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Sód | 20 mg/100ml |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: