HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO, 30g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 706727
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Delikatnie owocowa przyjemność chrupania!
Malinowe wafelki ryżowe HiPP BIO zostały wytworzone z ekologicznego ryżu i zagęszczonych soków - jabłkowego i malinowego. Dlatego są naturalnie delikatne i mają wyśmienity, owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek.
- z ekologicznego ryżu
- słodycz tylko z owoców
- bez aromatów
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 7 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Maliny, Inne |
| Dodatki | Ryż |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Ryż* 86 % zagęszczony sok jabłkowy* 12 % zagęszczony sok malinowy* 1,1 % zagęszczony sok marchwiowy* witamina b1 *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy. może zawierać mleko, sezam i soję. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 198 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 30 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Malinowe wafelki ryżowe hipp bio od 8. miesiąca |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Wafelki ryżowe hipp powinny być spożywane wyłącznie pod opieka osoby dorosłej. • nie podawaj, gdy dziecko leży. • zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Dzienna porcja: 3-5 wafelków, podawanych np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku. zadbaj o zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia swojego dziecka. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1668 kJ |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość błonnika | 0,8 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 88,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Tiamina (witamina B1) | 0,9 mg/100g |
|---|---|
| Tiamina (%RWS) | 180 %RWS |
| Sód | <0,02 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: