HiPP BIO Crunchy Musli Chrupiące Lwy, Truskawka-Wanilia, 300 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 550232
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Crunchy Musli Chrupiące Lwy Truskawka-Wanilia BIO
-naturalna słodycz z syropu z tapioki
-owocowy, delikatny smak truskawkowo - waniliowy
-po dodaniu mleka, barwi je na różowo
-chrupiące ekstrudowane kształty lwów
-z dodatkiem liofilizowanych truskawek
-doskonały smak przy bardzo niskiej zawartości cukru
-dla dzieci po 3. roku życia
Parametry produktu
| Zawartość netto | 300 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki owsiane* 59%, syrop z tapioki*, olej słonecznikowy*, inulina z korzenia cykorii*, ekstrudat zbożowy* 5% (mąka pszenna*, mąka ryżowa*, koncentrat z rzodkwi*, koncentrat jabłkowy*, koncentrat z czarnej porzeczki*), ryż ekspandowany*, płatki kukurydziane* (kukurydza*, syrop kukurydziany*, sól morska, emulgator: lecytyna sojowa*), liofilizowane truskawki* 3%, zagęszczony sok jabłkowy*, wiórki kokosowe*, wyciąg z wanilii*. *z rolnictwa ekologicznego. może zawierać orzechy, orzechy ziemne, mleko i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 216 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 429 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1800 kJ |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość błonnika | 14 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Przed użyciem upewnij się, że folia nie została naruszona. po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: