Herbatniki Leibniz Fun Bites Milk 100g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 12163_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbatniki z kremem mlecznym (19 %) z drażami (18 %) z kakaowym nadzieniem
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, tłuszcze roślinne (palma), syrop glukozowy, mleko w proszku pełne (1,9 %), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5 %), mleko w proszku odtłuszczone (1,2 %), produkt serwatkowy (mleko), skrobia ryżowa, substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany; sól, substancje glazurujące: guma arabska, wosk carnauba, wosk pszczeli; emulgatory: lecytyny, tristearynian sorbitolu; aromaty, masa jajowa pasteryzowana, żywność barwiąca (koncentraty z jabłek, rzodkiewki, cytryny, czarnej porzeczki, krokosza barwierskiego, słodkich ziemniaków), koncentrat spiruliny; skrobia (pszenica), kwas: kwas cytrynowy. może zawierać: migdały, orzechy laskowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2025-12-31 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bahlsen polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródła ciepła. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 496 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2080 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,5 g |
| Zawartość soli | 0,47 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 39 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: