Herbata Tetley Classic Earl Grey 100 torebek x 1,5g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 371124_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Od 1837 roku dzielimy się pasją tworzenia herbaty Tetley,
która jest uwielbiana na całym świecie! Eksperci Tetley
podróżują po całym globie w poszukiwaniu najlepszych listków
herbacianych, z których tworzą wyjątkowe kompozycje
zachwycające swoim smakiem i aromatem.
Tetley Classic Earl Grey to specjalna kompozycja
czarnych herbat o klasycznym, orzeźwiającym
i łagodnym smaku z nutą bergamotki.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 100 |
| Rodzaj | Earl grey |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
| Zawartość netto | 150 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | herbata czarna (92,5%), aromaty (7,5%) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-11-02 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 57 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 4 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: