Herbapol herbatka ziołowa mięta z pomarańczą i mango 30g/20tb X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 798286_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Herbatka ziołowo-owocowa miętowa o smaku pomarańczowym. Owocowy smak przykrywa delikatnie smak ziół, dzięki czemu możesz cieszyć się z wyjątkowych właściwości ziół delektując się jednocześnie wyśmienitym smakiem. Zielone listki mięty pozytywnie wpływają na organizm. Wspomagają procesy trawienne przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego oraz pomagają w odprężeniu organizmu.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Smak | Pomarańczowy, Mango |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Liść mięty pieprzowej (50%), aromaty, kwiat hibiskusa biały, skórka z pomarańczy (8,7%), owoc mango (0,3%), liść jeżyny. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Herbapol Lublin S.A. Ulica i numer: Diamentowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 kJ |
| Wielkość porcji | 1,5 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: