Hellmann's Chunky Burger Sos do burgerów 250ml X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 218336_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Rodzaj sosu | Hamburgerowy |
| Smak | Cebula |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Przeznaczenie | Doskonały dodatek do burgerów. świetnie komponuje się z wołowiną i dodatkami. |
| Składniki | Woda, olej rzepakowy, korniszony [korniszony (4,8 %), woda, sól, skrobia modyfikowana, kwas: kwas octowy; ocet], musztarda (6 %) (woda, gorczyca, ocet, sól, aromaty, przyprawy), cukier, ocet ziołowy (ocet, ekstrakty ziół), koncentrat pomidorowy, skrobia modyfikowana, żółtko jaja, cebula (1,6 %), sól, czerwone papryczki chili, zagęszczony sok z cytryny, koperek, aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta; barwnik: karoteny. |
| Zawartość netto | 258 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 250 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: