HARIBO Chamallows Barbecue to jeden z klasyków pianek HARIBO. Cudownie miękkie kawałki o waniliowym smaku mają różnorodne zastosowanie - możemy je przyrządzić na grillu, upiec przy ognisku, rozpuścić w gorącej czekoladzie lub spożywać jako codzienną przekąskę.
Parametry
| Smak | Waniliowy |
|---|
| Zawartość netto | 175 g |
|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
|---|
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; woda; stabilizator: sorbitol; żelatyna; aromat. |
|---|
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 20 °C |
|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
|---|
| Producent: | Haribo Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Aleje Jerozolimskie 142BKod pocztowy i miasto: 02-305 Warszawa PL |
|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
|---|
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Seler i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
|---|
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
|---|
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
|---|
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chroni przed ciepłem i wilgocią. |
|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
|---|
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
|---|
| Wielkość porcji | 25 g |
|---|
| Zawartość białek | 3,5 g |
|---|
| Zawartość soli | 0,02 g |
|---|
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
|---|
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
|---|
| Cukry | 68 g |
|---|
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
|---|
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
|---|
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
|---|
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
|---|
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | <1 |
|---|
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
|---|
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
|---|
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|
| Zawiera fosforany | Nie |
|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|
| Zawiera lukrecję | Nie |
|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
|---|
| Zawiera chininę | Nie |
|---|