Opis szczegółowy
Cukierki z witaminą C o smaku limonki.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | Limonka |
| Zawartość netto | 33,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, syrop glukozowy, kwasy (E 330, E 296), witamina C (L-askorbinian sodu, kwas L-askorbinowy), regulator kwasowości (E 332), barwnik (E 140), aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o.
Ulica i numer: Domaniewska 49
Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 864 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 385 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1636 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,1 |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 450 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 562 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E332 Cytryniany potasu, E140 Chlorofile i chlorofilyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Kwas, Regulator kwasowości, Barwnik |