HERBATA VITAX ŚLIWKA&KARDAMON 15 torebek x 2g w kopertkach X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 489107_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Vitax z Korzennymi Przyprawami to unikalne kompozycje, których intensywny smak i wyrazisty aromat sprawia, że każda chwila chłodnych, jesienno-zimowych wieczorów wypełni się rozgrzewającą przyjemnością. Sekretem tych starannie dobranych kompozycji są wyjątkowe połączenia owocowych smaków z niezwykle aromatycznymi korzennymi przyprawami.
Dojrzała śliwka i ostry smak kardamonu idealnie się uzupełniają. Skosztuj tej wyjątkowej kompozycji a poczujesz niezwykle aromatyczną korzenną nutę
Tyle przyjemności i tak mało Kalorii!
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 15 |
| Rodzaj | Owocowa, Ziołowa |
| Smak | Z dodatkami, Śliwkowy |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | hibiskus, jabłko, liść jeżyny słodkiej, kardamon (9,1%), aromaty, korzeń cykorii, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, dzika róża, skórka pomarańczy, granulki soku ze śliwki (1%) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NOVI FMCG sp. z o.o. Ulica i numer: Batorego 26 Kod pocztowy i miasto: 43-200 Pszczyna PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | poniżej 25 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 13 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 15 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: