Günthart praliny gift teddy bears 63g X16
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 367638_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Günthart praliny gift teddy bears 63g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 63 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), orzechy laskowe (8,7%), masa kakaowa, słodka serwatka w proszku, olej roślinny (palmowy), niskotłuszczowe kakao w proszku, emulgator: lecytyny, lecytyna sojowa, prażona kawa, aromat waniliowy, sól, aromat. może zawierać migdały. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 250 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 592 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2464 kJ |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 25 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: