Grześki Tyci Wafelki z kremem w czekoladzie mlecznej 120 g X16
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 749859_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tyci, ale dzielny! Bo łatwo się podzielisz
Na małą i dużą okazję!
Weź ze sobą w drogę!
Podziel się z przyjaciółmi
Zabierz do plecaka!
Zrób sobie słodką przerwę
Parametry produktu
| Typ | Draże |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 120 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 59,9% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), e476; aromat) mąka pszenna cukier tłuszcz palmowy serwatka w proszku (z mleka) kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,6% substancje glazurujące: guma arabska, szelak oleje roślinne (rzepakowy, kokosowy, palmowy) skrobia syrop glukozowy sól emulgator: lecytyny (z soi) substancja spulchniająca: węglany sodu aromat |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 561 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2341 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: