Grikios ser sałatkowy 200g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 104485-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Solankowy ser z pasteryzowanego krowiego mleka o świeżym i lekko kwaskowatym smaku oraz stałej konsystencji.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | |
| Składniki | pasteryzowane MLEKO, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy Group Ulica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20 Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 256 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1063 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: