Goya Kapary Nonpareilles Premium 277ml X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 523793_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kapary Nonpareilles to najwyższa klasa wśród kaparów i najbardziej wyszukana odmiana, która swoją drobną wielkością dekoruje dania, nadając im elegancji oraz unikalnych walorów smakowych.
Ich rozmiar/kaliber nie przekracza 7mm. Dodatkowo cechują się one wyraźniejszym i bardziej świeżym smakiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Kapary |
| Zawartość netto | 270 g |
| Składniki | Kapary, woda, sól, ocet winny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 170 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Maroko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Pojemność | 277 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phz profit sp. z o.o. ulica i numer: gdańska 119 kod pocztowy i miasto: 85-022 bydgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 153 kJ |
| Wielkość porcji | 1 ml |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: