Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 958491_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Wafle |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | mąka pszenna, cukier, masło 7% (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, emulgator (lecytyna sojowa), skrobia pszenna, substancje spulchniające (tlenek magnezu, wodorowęglan sodu), sól, aromaty. Może zawierać: jaja, orzechy arachidowe i inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa almaks tomasz gotszlik ulica i numer: glinki 27a kod pocztowy i miasto: 63-200 jarocin pl |
| Krótki opis marketingowy | Rurki waflowe maślane 500g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: