Góralki Nagie smak wanilii 42g X28
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 93274_wielopak_28
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Góralki Nagie smak wanilii to dwa pyszne wafelki z przekładane kremem. wafelki bez polewy czekoladowej, idealne na szybką przekąskę.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 42 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Składniki | Tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, mleko pełne w proszku 9%, mleko odtłuszczone w proszku 6%, żółtko jaja w proszku, serwatka (z mleka) w proszku, kakao 2% o obniżonej zawartości tłuszczu, olej roślinny (słonecznikowy), skrobia kukurydziana, aromaty, emulgatory (lecytyny), substancje spulchniające (węglany sodu), aromat (waniliowy). może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy i soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: I.D.C Polonia S.A. Ulica i numer: Bartnicka 35 Kod pocztowy i miasto: 30-444 Libertów - Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2334 kJ |
| Wielkość porcji | 42 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: