'Gin Gordon's Pink 37,5% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 483563_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Różowy Gin Gordon’s to doskonałe połączenie orzeźwiającego smaku Gordon’s London Dry z nutami owocowymi. Słodki smak malin, truskawek i równoważący dodatek czerwonej porzeczki sprawiają, że Gordon’s Pink smakuje wyjątkowo. Inspirowany pierwotną recepturą z 1880 roku Gordon’s to klasyczny, dopracowany do perfekcji gin. Najwyższa jakość i , owocowe składniki dają doskonały, orzeźwiający efekt, dzięki czemu Gordon’s Pink świetnie się sprawdza jako lżejszy aperitif.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak podstawowy | Malinowy, Owoce leśne, Truskawkowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: