'Garage Melon & Lime 4,5% 400 ml butelka bezzwrotna X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 659868_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Smak podstawowy | Melonowy, Limonka |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4,6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Skład | "mix piwa i napoju o smaku melona i limonki z dodatkiem rumu. pasteryzowany. alk 4,6 % obj. zawiera cukier i substancję słodzącą - glikozydy stewiolowe ze stewii. składniki: piwo (woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel), napój o smaku melona, limonki i rumu (woda, cukier, dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy, sok z melona z koncentratu (0,1%), sok z limonki z koncentratu (0,1%), stabilizator: guma arabska, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromaty, koncentrat barwiący z krokosza barwierskiego, rum (0,05%), sok cytrynowy z koncentratu, ekstrakt z cytryny, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii). " |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Carlsberg Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Krakowiaków 34Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 12,2 % wag. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: