GRAAL Paprykarz szczeciński z łososiem 330g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 526685_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
GRAAL Paprykarz szczeciński z łososiem 330g
Parametry produktu
| Składniki | Rozdrobnione mięso z łososia atlantyckiego (28%) (salmo salar, ryba hodowlana, kraj pochodzenia: norwegia), woda , kapusta biała, marchew, ryż biały, cebula, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy, błonnik sojowy, cukier, sól, ocet spirytusowy, cebula suszona mielona, przyprawy, ekstraty przypraw. może zawierać: pszenicę ( gluten), gorczycę, mleko, jaja, seler. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 155 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 643 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: