GRAAL Filety z makreli w ostrym sosie pomidorowym z jalapeno 170g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 281989_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
GRAAL Filety z makreli w ostrym sosie pomidorowym z jalapeno 170g
Parametry produktu
| Składniki | Filety z makreli (60%) (scomber scombrus (mac); złowione w morzu: północno-wschodni atlantyk fao27; narzędzie połowowe: włoki pelagiczne (otm), okrężnice (ps))**, ostry sos pomidorowy (40%) - woda, koncentrat pomidorowy (30%), cukier, zielona papryka jalapeno (7%), olej rzepakowy, ocet spirytusowy, ser mozzarella (zawiera mleko), sól, papryka chilli (0,6%), ekstrakt papryki, bazylia, substancje zagęszczające (guma ksantanowa, guma guar). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Skagerrak, Kattegat, Sund, Morze Bełtów i Morze Bałtyckie (Podobszar III) |
| Rodzaj narzędzia połowego | Dwustatkowe włoki pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 987 kJ |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 6,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: