GRAAL Filety z Makreli w Puszce w Sosie Pieprzowym Konserwa Rybna - 170 g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 628010_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Graal Filety z makreli w sosie pieprzowym 170g
Parametry produktu
| Składniki | Filety z makreli 60%, sos pieprzowy 39%: woda, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, cukier, mango(cukier, mango, cukier trzcinowy, ocet winny, sól, przyprawy), ocet spirytusowy, sól, mąka ziemniaczna, pieprz czarny (0,8%), pieprz zielony (0,6%), substancja zagęszczająca (guma guar), przyprawa curry (kurkuma, kolendra, kozieradka, imbir, kmin rzymski, sól jodowana (sól, jodek potasu), skrobia kukurydziana, pieprz cayenne), musztarda( woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, ocewt winny, przyprawy); pieprz zielony 1%. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 235 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 975 kJ |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,96 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: