'GARAGE ORANGE SPRITZ 4,5% 400 ml butelka bezzwrotna X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 880866_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Smak podstawowy | Pomarańczowy, Ziołowy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Skład | Składniki:?piwo (woda, słód jęczmienny, cukier, chmiel), napój o smaku pomarańczowo-ziołowym (woda, cukier, dwutlenek węgla, kwas: kwas cytrynowy; aromat pomarańczowy z innymi aromatami, sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego (0,1%), stabilizator: guma arabska; oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, barwnik: karmin; substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii).? |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 13 % wag. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: