Opis szczegółowy
Odkryj pyszny smak płatków Nestlé Fitness z Jogurtem, które zawierają 49,8% pełnego ziarna oraz są źródłem 5 ważnych witamin i wapnia. Te chrupiące płatki z pełnego ziarna pszenicy zostały zanurzone w kremowo - aksamitnej polewie jogurtowej, co sprawia , że rozpływają się w ustach. Smacznego!
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Pszenne |
| Smak | Mleczny, Wielozbożowy |
| Zawartość netto | 425 g |
| Składniki | Składniki: pszenica pełnoziarnista (43, 7%), ryż (32%), cukier, płatki owsiane pełnoziarniste (6,1%), tłuszcz kokosowy, syrop cukru inwertowanego, ekstrakt słodowy jęczmienny (jęczmień, jęczmień słodowany), substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), serwatka w proszku (z mleka), sól, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), odtłuszczony jogurt w proszku (0,4%) (z mleka), syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, melasa, substancje glazurujące (guma arabska, polidekstroza), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja wypełniająca (węglan wapnia), emulgator (lecytyny słonecznikowe), aromat , przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: b3, b5, b2, b6, b9). może zawierać orzeszki ziemne i orzechy. % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CPP Torun Pacific Ulica i numer: Szosa Lubicka 38/58 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1659 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 498 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,81 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 17,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 72,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 4,48 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 11 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 69 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,08 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 77 %RWS |
| Wapń | 614 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 77 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 131 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 66 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,98 mg/100g |
| Żelazo | 10,9 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 78 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |