'Finlandia wódka żurawinowa 700 ml 37.5% X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 607036_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Finlandia® Cranberry Vodka jest czystą wódką o smaku świeżej, delikatnej żurawiny. Żurawina kwitnie w rejonach arktycznych, gdzie lata są krótkie, ale ciepłe, a słońce świeci przez całą dobę. Finlandia® Cranberry Vodka jest klasycznym składnikiem drinków na bazie wódki. Tworzy intrygujące smaki, serwowana na lodzie, w drinkach z sokiem pomarańczowym i tonikiem lub w różnych wersjach Martini na bazie wódki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa, Premium |
|---|---|
| Smak | Żurawinowy |
| Serwowanie | Aperitif, Baranina, Cielęcina, Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Kaczka, Mięso czerwone, Sushi |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Finlandia® Cranberry Vodka jest czystą wódką o smaku świeżej, delikatnej żurawiny. Żurawina kwitnie w rejonach arktycznych, gdzie lata są krótkie, ale ciepłe, a słońce świeci przez całą dobę. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: