Filet anchois w oleju 45g Helcom X25
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 103094_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt idealny do przekąsek, koreczków, sałatek.
Parametry produktu
| Składniki | Filet anchois 53,48%, olej słonecznikowy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 45 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 24 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce do 7 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 670 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 13,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,2 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: