Excellence Syrop z czarnego bzu i ekstraktu z kwiatu mniszka lekarskiego z witaminą C. 320 ml- WZMOCNIENIE SUPLEMENT DIETY X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 858184_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 320 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Słodki, Czarny bez |
| Składniki | Cukier, sok z owoców czarnego bzu 19,5% z zagęszczonego soku z czarnego bzu, zagęszczony sok aroniowy, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt z kwiatu mniszka lekarskiego Taraxacum officinale 0,5%, aromat, witamina C. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Excellence SAUlica i numer: Lipa 20AKod pocztowy i miasto: 95-010 Stryków PL |
| Krótki opis marketingowy | Dzięki połączeniu soku z czarnego bzu i słodkiego ekstraktu z kwiatu mniszka lekarskiego, udało nam się stworzyć nie tylko doskonały smak. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: