Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 414904_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowe, wytrawne białe wino Egri Csillag bardzo szybko podbiło serca
i podniebienia miłośników win pochodzących z serca Egeru.
Jego wyjątkowy smak podkreśla oryginalne połączenie gron szczepów: Hárslevelű, Olaszrizling, Sauvignon Blanc, Traminer oraz Cserszegi Fűszeres. Egri Csillag jest świeżym i intensywnie owocowym winem. Świetnie współgra
z daniami na bazie ryb, białego mięsa i sałat.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Kupaż win białych |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Drób, Ryby, Ryby z grilla, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 15 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Region pochodzenia | EGER |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | EGER |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: