EVRAFISH wątróbki dorszowe w tłuszczu własnym 115 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 252312_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
konserwa rybna sterylizowana
Parametry produktu
| Składniki | Wątróbki rybne z dorsza atlantyckiego |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 115 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 58 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evra dystrybucja sp.zoo ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 350 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 525 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2161 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 55 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: