EVRAFISH sardynka w sosie pomidorowym 125 g X22
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 258888_wielopak_22
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
konserwa rybna sterylizowana
Parametry produktu
| Składniki | Ryba – szproty bałtyckie bez głów (Sprattus sprattus, złowione: FAO 27 IIId, 65% ryby przed sterylizacją), sos pomidorowy (35% przed sterylizacją): woda, koncentrat pomidorowy, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana, cebula suszona, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa; ekstrakty przypraw (selera, cebuli, ziela angielskiego, cynamonu, papryki); regulator kwasowości: kwas octowy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 125 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evra dystrybucja sp.zoo ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 231 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 621 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: