Dilmah Napar Spicy Berry 20TB X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 335115_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Napar o złożonym, owocowym smaku, harmonijnie dopełnionym odrobiną przypraw. Intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami, tworząc wyrafinowany, popołudniowy napój, doskonały na gorąco i na zimno. Napar bezkofeinowy.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Owocowa, Ziołowa |
| Smak | Jagodowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Hibiskus (50%), kora cynamonowa (13%), liście jeżyny (10%), aromaty: borówka, malina i truskawka (8%), skórka pomarańczowa (6%), imbir (5%), kardamon (2,5%), czarny bez (2%), gałka muszkatołowa (2%), skórka cytrynowa (1%), kwiaty słonecznika (0,5%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | UE i spoza UE |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Napar o złożonym, owocowym smaku, harmonijnie dopełnionym odrobiną przypraw. intensywny aromat malin i pomarańczy łagodzony jest truskawkowymi i cynamonowymi nutami, tworząc wyrafinowany, popołudniowy napój, doskonały na gorąco i na zimno. napar bezkofeinowy. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jedną torebkę ziół zalać 220 ml świeżo zagotowanego wrzątku. parzyć przez 3-5 minut w zależności od preferowanej mocy naparu. doskonale smakuje na zimno: 1 torebkę parzyć przez 3-5 minut w 1/2 filiżanki wrzątku. odczekać 5 minut i przelać do szklanki z lodem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: