Dilmah Ceylon Premium Tea 100 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 463819_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Podstawowy, najczęściej wybierany gatunek herbaty dilmah doskonały na każdą okazję. Moc charakterystyczna dla nizinnych upraw jest łagodzona przez wielkość liści - duże liście typu op (orange pekoe) dają delikatniejszy napar od liści łamanych typu bop (broken orange pekoe).
Parametry produktu
| Typ | Sypka |
|---|---|
| Rodzaj | Cejlońska, Czarna |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | 100% czysta cejlońska czarna herbata OP (Orange Pekoe – duży liść niełamany), bez dodatków. Masa netto: 100g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2022-09-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOURMET FOODS Sp. z o.o. Ulica i numer: Wybrzeże Gdyńskie 6A Kod pocztowy i miasto: 01-531 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 154 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: