Delma idealna do kanapek 450g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 812735-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Idealna do kanapek, maślany smak, źródło witamin A, D i E, bez konserwantów. Margaryna półtłusta o smaku masła.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | do smarowania |
|---|---|
| Składniki | Woda, oleje roślinne 39% (rzepakowy, palmowy, słonecznikowy), (w zmiennych porcjach), emulgator (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna, sól 0.3%, regulator kwasowości (kwas cytrynowy) , aromat, witaminy (a,d,e), barwik (karoteny) |
| Zawartość tłuszczu | 39 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Idealna do kanapek, maślany smak, źródło witamin A, D i E, bez konserwantów. Margaryna półtłusta o smaku masła. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 133 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Warunki termiczne | Schłodzone |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1453 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 158 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 19 mg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: