Opis szczegółowy
Delma idealna do kanapek. Ten sam maślany smak! Bez konserwantów. Zawiera witaminy A, D, E. Doskonała do smarowania kanapek.
39% tłuszczu
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
| Przeznaczenie | do marowania |
| Składniki | Woda, oleje roślinne 39% (rzepakowy, palmowy, słonecznikowy (w zmiennych proporcjach), emulgatory (mono i dificerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna (słonecznikowa), sól 0,3%, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, witaminy (a,d,e), barwnik (karoteny) bez substancji konserwujących |
| Zawartość tłuszczu | 39 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 119 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1453 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 158 %RWS |
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 19 mg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Inne informacje o zawartości