Opis szczegółowy
Dla dzieci, młodzieży i dorosłych!
Idealna na śniadanie, do kanapek, placków i naleśników.
Słodki smak jaki uwielbiają dzieci, ale z mniejszą zawartością cukru.
Sprawdzona czekoladowa receptura,
która jest od lat sprzedawana w Portugali
100% roślinna
Bogata w witaminy A,D,E
Bez laktozy
Bez glutenu
Bez konserwantów
Zawiera tylko 28g cukru/100g (Nutella 58g/100g)
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, palmowy, w zmiennych proporcjach), syrop glukozowo-fruktozowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (7,5%), cukier, woda, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna), sól (0,5%), witaminy (a, d, e) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 573 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2373 kJ |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 50 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 1200 μg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 18 mg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |