Danone Fantasia Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie 100 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 580894-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krem jogurtowy z kulkami w czekoladzie Danone Fantasia to świetny dodatek do drugiego śniadania. Pożywny deser może stać się pyszną przekąską zarówno w pracy, jak i w szkole. Kulki czekoladowe świetnie komponują się z kremową konsystencją jogurtu, nadając przekąsce niepowtarzalny smak.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Składniki | mleko,śmietanka,kulki w czekoladzie /czekolada 75%/ (cukier, mąka ryżowa, tłuszcz kakaowy, miazga: kakaowa, mleko pełne w proszku, mąka pszenna, słodka serwatka w proszku (z mleka), substancja glazurująca: guma arabska, laktoza z mleka, otręby pszenne, emulgator: lecytyny sojowe, słód jęczmienny, sól, aromat waniliowy),cukier,mleko w proszku odtłuszczone,żywe kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Pojemność | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 624 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 13,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: