Dan Cake Baranek Wielkanocny 120g X17
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 423733_wielopak_17
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wielkanocny baranek z ciasta biszkoptowego, obsypany cukrem pudrem. W sam raz do koszyczka!
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Słodki |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Składniki: cukier, mąka pszenna, jaja, olej rzepakowy, tłuszcz palmowy*, substancje utrzymujące wilgoć: sorbitole, glicerol; glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, skrobia, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; sól, aromat, regulator kwasowości: octany sodu. (*certyfikowany olej palmowy).produkt może zawierać orzechy i produkty mleczne. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dan cake polonia sp z o.o. ulica i numer: transportowców 15 kod pocztowy i miasto: 32-500 chrzanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 447 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1873 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: