DR GERARD Jaśki morelowy smak 205g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 520229_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Biszkopty z nadzieniem o smaku morelowym i z polewą kakaową.
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Morelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 205 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Nadzienie o smaku morelowym 38,5%[przecier jabłkowy, cukier, substancja zagęszczająca: e1414; substancja żelująca: e440; regulator kwasowości: e330; koncentrat morelowy 0,2%, aromat, substancja konserwująca: e202; barwnik: e100], mąka pszenna, polewa kakaowa 13,5% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy); kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5 %, stabilizator: e492; emulgator: lecytyny; aromat], cukier, pasteryzowana masa jajowa, , skrobia kukurydziana, substancje utrzymujące wilgoć: e420, e422; syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), skrobia ziemniaczana, substancje spulchniąjące: e503, e500, e450; aromaty, sól, emulgator: e471; regulator kwasowości: e330. produkt może zawierać orzeszki arachidowe i inne orzechy. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy i sezam. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 326 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1377 kJ |
| Wielkość porcji | 18 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: