DARE - Ciastka pełnoziarniste z kremem mlecznym - 100 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 898086_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Harmonijne połączenie chrupiących ciastek pełnoziarnistych (29,1%) i rozpływającego się w ustach kremu mlecznego.
Parametry produktu
| Typ | Markizy |
|---|---|
| Smak | Klasyczne |
| Dodatki | Z kremem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Składniki: produkty zbożowe 45,3% [produkty zbożowe pełnoziarniste 29,1% (płatki owsiane 19,4%, mąka pszenna pełnoziarnista 9,7%), mąka pszenna 16,2%], cukier, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy, z nasion bawełny, rzepakowy), mleko w proszku pełne 5%, skrobia kukurydziana, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, difosforan disodowy), melasa, laktoza (z mleka), dekstroza, syrop cukru inwertowanego, sól, aromaty, aromat , emulgator (lecytyny ze słonecznika). zawiera gluten. może zawierać orzechy laskowe, sezam oraz jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ETi European Food Industries S.A. Ulica i numer: Postępu 18 B Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 475 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1989 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 28 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: