Czosnek marynowany klasyczny 190/120 g Smak X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 287901_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czosnek marynowany to idealny dodatek w każdej kuchni. Nasz czosnek jest delikatniejszy w smaku i zapachu niż ten surowy, a dzięki doskonałym proporcjom marynaty na długo zachowuje wyjątkowy aromat. Doskonale nadaje się do kanapek, koreczków i sałatek, jak również do pizzy, sosów czy smażonych mięs.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | czosnek, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Pojemność | 212 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 485 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: